פרופיל חברה

Socreat אלקטרוניקה טכנולוגיה בע מ היא ארגון ההיי-טק שתיערך בין הונג קונג היבשתית, המתמחה R & D, ייצור ומכירה של ותאורה LED אינטליגנטי. מבוסס על התפיסה "באות מן הטבע, ליצור את העתיד שלנו", אנחנו להתמקד R & D, ייצור ומכירה של איכות גבוהה בכל אחד סולארית אור גינה, אור, הכל במערכת אחת תאורת רחוב סולארית אור, נייד סולארית.

Socreat יש R & D צוות מקצועי אשר מלחינה של מהנדסים מנוסים של הנהג LED ומעצבי תאורה. יש לנו כוח טכני מוצק, ניסיון עשיר בעיצוב המוצר, אנו משתפים פעולה עם פרופסורים ומומחים אוניברסיטת ג'יאוטונג של שיאן ואוניברסיטת שיאן של המדע והטכנולוגיה להעניק ללקוחותיה את המוצרים הטובים ביותר.

הכביש חכם הוא מותג חדש של חברת Socreat, מערכת ניהול המותג ביבשת ויוצרים באופן רשמי בשנת 2016. אנחנו בטוח שזה המותג החדש יהיה כוכב העל בעולם כולו, מובילים את התפתחות שוק אור רחוב סולארי. כמנהיג, אנו מקפידים על כיוון של "מומחה בתחום התאורה אינטליגנטי, להאיר העולם", שמירה על R & D אינטליגנטי תאורה מוצרים ושיפור האיכות של אור. אנחנו יוצרים סביבת חיים נוחים יותר, יותר באנרגיה גבוהה יותר, איכות על ידי התבונה.

אבטחת איכות

בבעלות החברה שלנו מתקדם חסכון הבדיקה ומהנדס מוסמך ומקצועי, אשר בהחלט לשלוט על התהליך כל החומר כולל רכישות, ייצור הליך ומוצרים מוגמרים. כל הבדיקות אמינות הם בהתאמה קפדנית עם מוצרים צבאיים. המוצרים שלנו הם לגמרי לפי הדרישה של תקנים בינלאומיים, כגון UL, CE, FCC, RoHS וכן הלאה.

סיור במפעל

והמפעל שלנו ממוקם ב- Gushu, Bao'An מחוז שנג'ן, אשר היא מרכז ייצור אלקטרוניקה של סין.

Gushu נמצאת במרחק 2 תחנות מטרו מן נמל התעופה שנזן, זה נוח עבור ביקור שלך.

אז אם אתם מעוניינים LED, אנא אל תהססו לבקר אותנו, מברכים בחום!

החזון של הארגון:

כמובילה בתחום תאורה חכמה.

כיוון הארגון:

מומחה בתחום התאורה אינטליגנטי, להאיר העולם.

התפיסה של הארגון:

באות מן הטבע, ליצור את העתיד שלנו.

ערך של הארגון:

מציעים לקוחות, עובדים, בעלי מניות ועסקים

שותפים פלטפורמה שבו באפשרותך ליצור ולהשיג חלומות;

לכבד ולעודד את היכולות והיצירתיות של כולם.